logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
4.webp

 

Vitajte v Salóniku - elegantnom priestore poskytujúcom útulie a pokoj, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si chvíle pokoja. Je ideálnym miestom na relaxáciu pri čítaní novín, vychutnaní si šálky skvelej kávy alebo jednoducho na únik od ruchu sveta okolo vás. Salónik je však nielen miestom pre jednotlivcov, ale aj pre firmy, ktoré preferujú prostredie vhodné pre školenia a konferencie.

salonikV prípade, že organizujete školenie alebo konferenciu, Salónik môže byť pre vás ideálnou voľbou. Jeho kapacita je až 60 miest, a to v závislosti od preferovaného usporiadania sedenia a charakteru akcie. Miestnosť je vybavená moderným projektorom, kvalitným ozvučením a samozrejme, pripojením k internetu prostredníctvom rýchleho Wi-Fi.

Počas prestávok a vo voľnom čase vám ponúkame možnosť využiť príjemnú zimnú záhradu alebo reštauráciu, ktorá sa nachádza priamo vedľa Salóniku. Týmto spôsobom môžete využiť čas na oddych a občerstvenie vo vzdušnom a príjemnom prostredí.

Dúfame, že vás Salónik oslovil a že sa budeme môcť starať o vaše potreby a poskytnúť vám ideálne prostredie pre vaše chvíle pokoja alebo podnikateľských stretnutí. Tešíme sa na vašu návštevu!

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas