logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
4.webp

 

Reštaurácia Lipa

Reštaurácia Lipa je srdcom nášho penziónu, kde si môžete vychutnať spojenie tradičnej kuchyne s moderným prístupom k príprave jedál. Každý jedálny zážitok je starostlivo pripravený s použitím len najkvalitnejších surovín, ktoré s dôverou vyberáme od renomovaných a spoľahlivých dodávateľov. U nás môžete zažiť výnimočné chute a gastronomické potešenie pri každom pokrmu, ktorý si objednáte.

Pre našich ubytovaných hostí sme pripravili širokú ponuku jedál. Naše raňajkové menu je podávané formou švédskych stolov, čo znamená, že si môžete vybrať z rozmanitých jedál a pochutín, aby ste začali deň plní energie. Na obed vám ponúkame rozmanité menu s lahodnými jedlami, ktoré vás potešia a posilnia. Ak máte záujem, radi vám pripravíme aj večeru, aby ste si mohli vychutnať pokojný a chutný večer v príjemnej atmosfére našej reštaurácie.

Pri návšteve našej reštaurácie nebudete strácať pripojenie k internetu, pretože v celej reštaurácii je samozrejmosťou pripojenie k Wi-Fi. Môžete sa teda pripojiť a zdieľať svoje zážitky so svojimi blízkymi, alebo jednoducho využiť internet pre svoje potreby.

Náš tím sa snaží vytvoriť vám výnimočný zážitok nielen skvelým jedlom, ale aj milou a profesionálnou obsluhou. U nás môžete očakávať vynikajúce a chuťovo bohaté jedlo, ktoré je dokonale doplnené kvalitným vínom, osviežujúcim aperitívom alebo lahodnou kávou.

Sme presvedčení, že pri návšteve Reštaurácie Lipa budete odchádzať s úsmevom na tvári a s bohatou zásobou gastronomických zážitkov.

Reštaurácia Lipa je hrdá na svoj rozsiahly a pestrý nápojový lístok, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ponúkame široký výber osviežujúcich nealkoholických nápojov, ako sú čerstvé džúsy, limonády a smoothies. Milovníci kávy si môžu vychutnať naše kvalitné espresso, cappuccino či latte, prípadne si dopriať chutné čaje rôznych príchutí. Pre tých, čo preferujú alkoholické nápoje, máme v ponuke široký výber vín, piv z rôznych regiónov a chutných kokteilov. Nech už ste akokoľvek nároční, náš nápojový lístok uspokojí vaše chute a doplní váš gastronomický zážitok v našej reštaurácii.

Reštaurácia Lipa vám prinášame jedinečné a lákavé menu, ktoré vás poteší svojou pestrosťou a kvalitou. Naše menu je starostlivo zostavené s dôrazom na tradičné chute a moderné gastronomické trendy. Ponúkame široký výber predjedál, hlavných jedál a dezertov, ktoré vám umocnia váš gastronomický zážitok. Naši šéfkuchári si zakladajú na používaní čerstvých a kvalitných surovín, aby Vám mohli ponúknuť vynikajúce jedlá plné chutí a aróm. Nech už si vyberiete akékoľvek jedlo z našeho menu, sme presvedčení, že z našej Reštaurácie Lipa v Tlamčoch odchádzate spokojní a s pocitom skvelého zážitku.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas