logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
1.webp

 

Ak hľadáte vhodné miesto na usporiadanie rodinných osláv, narodenín, výročí, krstín, promócií, prvých svätých prijímaní, stužkovej, rodinných jubileí, osláv pre deti či károv, Penzión Lipa v Tlmačoch je presne to, čo potrebujete.

Penzión Lipa nachádzajúci sa poblíž rieky Hron, je charakteristický svojím útulným prostredím a vynikajúcou atmosférou, ktorá robí z každej udalosti nezabudnuteľný zážitok. S našou dlhoročnou skúsenosťou v hostinských službách sme pripravení poskytnúť vám všetko, čo potrebujete na úspešné usporiadanie vašej slávnosti.

Naša reštaurácia ponúka kvalitnú gastronómiu, ktorá ocení aj najnáročnejších gurmánov. Naši kuchári majú skúsenosti s prípravou rôznych jedál a sú pripravení zabezpečiť, aby každé jedlo bolo lahodné a vynikajúce. Môžete si vybrať zo širokej ponuky menu alebo si prispôsobiť jedálny lístok podľa vašich osobných preferencií a požiadaviek. Okrem toho sa venujeme aj špeciálnym diétam, ako je napríklad vegetariánska, bezlepková či bezlaktózová strava.

Naše priestory sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym typom podujatí. Bez ohľadu na veľkosť vašej oslavy, máme dostatok miesta na pohodlné a príjemné usporiadanie hostiny. Moderné a elegantné vybavenie vytvára príjemnú atmosféru, ktorá prispieva k celkovému zážitku z udalosti. Naša profesionálna obsluha sa postará o to, aby ste sa cítili ako doma a že sa vaši hostia budú cítiť vítaní.

Okrem toho, Penzión Lipa poskytuje aj ubytovacie možnosti pre hostí, ktorí sa rozhodnú zostať na noc. Naše izby sú komfortné a dobre vybavené, aby ste si oddýchli a nabrali nové sily po výbere. Sme tu pre vás, aby sme zaistili, že celá udalosť bude plynúť hladko a bez stresu. Naši milí personál bude k dispozícii, aby splnil vaše požiadavky a zabezpečil, aby váš pobyt bol príjemný.

 

Okrem toho, blízkosť Penziónu Lipy k miestnym atrakciám a pamiatkam ponúka aj možnosti pre zábavu a voľný čas počas vášho pobytu. Môžete si vychutnať prechádzku v okolitej prírode, navštíviť miestne múzeum alebo si užiť športové aktivity ako cyklistiku či turistiku.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, aby sme vám mohli pomôcť s plánovaním vašej nasledujúcej slávnosti. Penzión Lipa v Tlmačoch je tu, aby zabezpečil, že vaše osobné aj spoločenské udalosti budú skutočne nezabudnuteľné.

Dôverujte nám a dovolte nám vytvoriť pre vás skvelé a jedinečné zážitky. Tešíme sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas