logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
2.webp

 

V našom penzióne chápeme, že rodinná dovolenka je o spoločných zážitkoch a nezabudnuteľných momentoch. Preto sme vytvorili rodinné izby, aby sme vám poskytli ideálne prostredie na vytvorenie týchto vzácnych spomienok. Sme tu pre vás, aby sme sa postarali o každý detail vášho pobytu a zabezpečili, aby ste sa cítili ako doma.


Každá rodinná izba je dobre vybavená, aby uspokojila potreby celej rodiny. Sú priestranné a ponúkajú dostatok miesta pre všetkých členov rodiny, či už sú to deti, rodičia alebo starší príbuzní. Moderné vybavenie, vkusné zariadenie a pohodlné postele vám zaručia príjemný odpočinok počas vášho pobytu.

Okrem pohodlia a priestoru, rodinné izby disponujú aj praktickými prvkami, ako sú oddelené spálne, kde si každý nájde svoje súkromie, a spoločná obývacia časť, kde môžete tráviť príjemné spoločné chvíle. Vaše deti si iste obľúbia priestor na hranie a relax, ktorý sme pre nich pripravili.

 

Rezervujte si našu rodinnú izbu a pripravte sa na skvelý pobyt plný radosti, oddychu a spoločných zážitkov. Tešíme sa na vás a na to, že vám poskytneme nezabudnuteľný rodinný zážitok v našom penzióne.

SERVIS


servisPre našich ubytovaných hostí máme pripravené lahodné raňajky, ktoré si môžete objednať vo forme a la carte, prípadne pri väčšej obsadenosti sú podávané formou bufetových stolov. Cena raňajkového menu je 9,00 €. Raňajky sú dostupné od 6:00 do 10:30, takže si ich môžete vychutnať v pohodlí a bez zhonu.

V čase od 11:00 do 14:00 vám ponúkame skvelé obedné menu. Máte možnosť vybrať si z troch chutných hlavných jedál, ktoré sú podávané s polievkou.

Večera je k dispozícii z našeho jedálneho lístka v reštaurácii, ktorá je otvorená až do 21:00. Máte možnosť si vybrať z rôznych jedál, aby ste si splnili svoje chuťové preferencie, takže si môžete užiť skvelý gastronomický zážitok s vašimi blízkymi či priateľmi.

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vychutnať si kvalitné a chutné jedlá v našej reštaurácii. Veríme, že naše raňajky, obedné menu a večeru vás potešia svojou kvalitou, rozmanitosťou a príjemnou atmosférou. Tešíme sa na vás v Reštaurácii Lipa!

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas