logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
4.webp

 

Sú vybavené pohodlnou posteľou, kvalitným nábytkom a modernými zariadeniami, ktoré vám umožnia stráviť príjemné chvíle v súkromí.

V našich dvojlôžkových izbách nájdete všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný pobyt. Sú vybavené súkromnou kúpeľňou s toaletou a vaňou. V izbách je k dispozícii aj televízor a bezplatné Wi-Fi pripojenie, aby ste sa mohli pripojiť na internet alebo si pozrieť svoje obľúbené programy.

Okrem toho, naše dvojlôžkové izby vám ponúkajú aj príjemný výhľad na okolitú prírodu, čo pridáva kúzlo a romantiku vášmu pobytu. Nech už ste tu pre romantický víkendový pobyt alebo pre dovolenku so svojou polovičkou, naše dvojlôžkové izby sú ideálnym miestom na oddych a relaxáciu.

Vybavenie:

Internet (WiFi), Chladnička, Televízor

Miestnosti / izby:

Spálňa: 1x manželská posteľ

Kúpeľňa s toaletou
Vybavenie: WC, Umývadlo, Vaňa, Uteráky, Sprchový gél, Šampón

Rezervujte si našu dvojlôžkovú izbu a zažite kvalitné ubytovanie v príjemnom a pohodlnom prostredí. Sme presvedčení, že vaša návšteva u nás bude nezabudnuteľná a budete sa sem radi vracať.

 

 

SERVIS


servisPre našich ubytovaných hostí máme pripravené lahodné raňajky, ktoré si môžete objednať vo forme a la carte, prípadne pri väčšej obsadenosti sú podávané formou bufetových stolov. Cena raňajkového menu je 9,00 €. Raňajky sú dostupné od 6:00 do 10:30, takže si ich môžete vychutnať v pohodlí a bez zhonu.

V čase od 11:00 do 14:00 vám ponúkame skvelé obedné menu. Máte možnosť vybrať si z troch chutných hlavných jedál, ktoré sú podávané s polievkou.

Večera je k dispozícii z našeho jedálneho lístka v reštaurácii, ktorá je otvorená až do 21:00. Máte možnosť si vybrať z rôznych jedál, aby ste si splnili svoje chuťové preferencie, takže si môžete užiť skvelý gastronomický zážitok s vašimi blízkymi či priateľmi.

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vychutnať si kvalitné a chutné jedlá v našej reštaurácii. Veríme, že naše raňajky, obedné menu a večeru vás potešia svojou kvalitou, rozmanitosťou a príjemnou atmosférou. Tešíme sa na vás v Reštaurácii Lipa!

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas