logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
4.webp

 

Naše apartmány sú elegantne zariadené a vybavené všetkým, čo potrebujete pre váš pohodlný pobyt. Súčasťou apartmánov je priestorná obývacia miestnosť s pohodlným sedením a moderným televízorom, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať.  Útulná spálňa vám poskytne kvalitný spánok a oddych.

Apartmány sú vhodné pre páry alebo rodiny, ktorí si chcú užiť súkromie a pohodlie počas pobytu. Naša snaha o detaily a kvalitu zabezpečuje, že sa budete cítiť ako doma a budete mať všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný a príjemný pobyt.

Vybavenie:

Internet (WiFi), Chladnička, TV, Wi-fi

Miestnosti / izby:

Spálňa: 1x manželská posteľ

Obývacia miestnosť

Vybavenie: Televízor, Gauč, Konferenčný stolík

Kúpeľňa s toaletou
Vybavenie: WC, Umývadlo, Vaňa, Uteráky, Sprchový gél, Šampón

Rezervujte si náš apartmán a zažite luxusný pobyt plný komfortu a súkromia. Nechajte sa očariť eleganciou a výnimočným vybavením našich apartmánov a užite si nezabudnuteľné chvíle v našom penzióne.

SERVIS


servisPre našich ubytovaných hostí máme pripravené lahodné raňajky, ktoré si môžete objednať vo forme a la carte, prípadne pri väčšej obsadenosti sú podávané formou bufetových stolov. Cena raňajkového menu je 9,00 €. Raňajky sú dostupné od 6:00 do 10:30, takže si ich môžete vychutnať v pohodlí a bez zhonu.

V čase od 11:00 do 14:00 vám ponúkame skvelé obedné menu. Máte možnosť vybrať si z troch chutných hlavných jedál, ktoré sú podávané s polievkou.

Večera je k dispozícii z našeho jedálneho lístka v reštaurácii, ktorá je otvorená až do 21:00. Máte možnosť si vybrať z rôznych jedál, aby ste si splnili svoje chuťové preferencie, takže si môžete užiť skvelý gastronomický zážitok s vašimi blízkymi či priateľmi.

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vychutnať si kvalitné a chutné jedlá v našej reštaurácii. Veríme, že naše raňajky, obedné menu a večeru vás potešia svojou kvalitou, rozmanitosťou a príjemnou atmosférou. Tešíme sa na vás v Reštaurácii Lipa!

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas