logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
3.webp

 

Vitajte v Penzióne Lipa Tlmače, kde vám ponúkame pohodlné a moderne vybavené izby pre jednotlivcov, rodiny aj skupiny. Nachádzame sa v okrese Levice, v tichom prostredí na okraji mesta, čo zaručuje pokojný a relaxačný pobyt pre našich hostí.

Naše ubytovacie zariadenie disponuje celkom 33 dvojlôžkovými izbami, 5 trojlôžkovými izbami, 4 štvorlôžkovými izbami, 2 rodinnými izbami a 3 apartmánmi. Všetky izby sú štýlovo zariadené a vybavené televízorom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou s toaletou a vaňou. Apartmány navyše obsahujú obývaciu miestnosť s gaučom a ďalším televízorom, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni. Samozrejmosťou je prístup k bezplatnej WiFi v celom objekte.

Počas vášho pobytu sa môžete stravovať v našej reštaurácii, kde vám poskytneme chutné jedlá počas celého dňa. Či už ide o oslavu, svadbu, školenie alebo seminár, k dispozícii sú aj salónik a zimná záhrada, ktoré vám poskytnú vhodné priestory pre vašu udalosť. Naše parkovisko sa nachádza priamo pri objekte, takže si nemusíte robiť starosti s parkovaním.

penzion lipa panorama

Okolie Penziónu Lipy Tlmače ponúka rôznorodé možnosti na výlety a aktivity. Ak máte radi rybačku, môžete si ju vychutnať na rieke Hron, ktorá preteká v blízkosti penziónu. Odporúčame navštíviť Hronský Beňadik, kde sa nachádza krásny Benediktínsky kláštor s gotickou katedrálou. Pre milovníkov jazdy na koni je Ranč u Bobyho v Novom Tekove ideálnou voľbou, zatiaľ čo splavovanie rieky v obci Kalná nad Hronom ponúka nezabudnuteľný zážitok pre vodného dobrodruha. Ak sa vydáte na ľahkú turistiku, môžete sa vybrať k hradisku Krivín, odkiaľ sa naskytuje nádherný výhľad na okolité dediny a prírodu. Pre rodiny s deťmi je skvelou atrakciou Energoland Mochovce, kde sa dozviete zaujímavosti o rôznych formách energie a zároveň sa môžete zabaviť.

V samotných Leviciach môžete navštíviť historický Levický hrad, ktorý ponúka fascinujúce prehliadky a v jeho blízkosti sa nachádza aj Tekovské múzeum. Po návšteve pamätihodností si môžete oddýchnuť a osviežiť sa na kúpalisku Margita-Ilona.

Pre milovníkov výhľadov je v okolí Penziónu Lipa Tlmače postavená rozhľadňa s pamätníkom na Vápniku. Z nej si môžete vychutnať úchvatný výhľad na okolie a užiť si pokoj a krásu prírody.

Pre zimných nadšencov sa v blízkosti nachádza lyžiarske stredisko v Novej Bani a ďalšie voľby sú dostupné v Banskej Štiavnici, kde si môžete užiť lyžovanie a ďalšie zimné športy.

Penzión Lipa Tlmače je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a moderne vybavené ubytovanie v tichom prostredí s možnosťou objavovania okolia. Bez ohľadu na to, či ste jednotlivec, rodina alebo skupina, naše izby a služby vám poskytnú príjemný a nezabudnuteľný pobyt. Navštívte nás a užite si komfort a pohodu v Penzióne Lipa Tlmače.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas