logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
2.webp

 

Ak snívate o svadbe plnej lásky, elegancie a dokonalosti, Penzión Lipa  je ideálnym miestom pre uskutočnenie Vašich svadobných snov. S našou dlhoročnou skúsenosťou v organizácii svadieb sme pripravení vytvoriť nezabudnuteľný a jedinečný deň.

Naša lokalita ponúka scenériu, ktorá sa krásne hodí k romantickým svadbám. Obklopení prírodou a krásou Tlmačov si môžete vychutnať svoje svadobné obrady a hostinu v tichom a pokojnom prostredí. Naše vybavenie a priestory sú špeciálne navrhnuté tak, aby dokonale vyhovovali potrebám svadobných hostí.

Svadobnými hostinami sa zaoberáme s najväčšou starostlivosťou. Naši skúsení kuchári vytvárajú jedinečné svadobné menu, ktoré je zladené s vašimi preferenciami a požiadavkami. Od chutných predjedál a hlavných jedál po lahodné dezerty, všetko je pripravené s láskou a pozornosťou k detailom. Samozrejmosťou je aj kvalitný výber nápojov, aby vaši hostia mali čo najlepšie zážitky.

Naša profesionálna a milá obsluha bude k dispozícii počas celého priebehu svadobného dňa, aby sa postarala o vaše pohodlie a uspokojenie. Sme tu, aby sme zabezpečili, že každý moment vášho veľkého dňa bude perfektne koordinovaný a že vy budete mať možnosť plne si užiť každú chvíľu s vašimi blízkymi.

Penzión Lipa tiež ponúka ubytovacie možnosti pre svadobných hostí. Naše štýlové a pohodlné izby sú pripravené poskytnúť vám a vašim hostiteľom príjemný odpočinok po slávnostnej noci. Ráno si môžete vychutnať lahodnú raňajku a stráviť ďalšie chvíle spoločne s blízkymi ľuďmi, ktorí sa zúčastnili vášho veľkého dňa.

Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií a aby sme mohli začať plánovať vašu vysnívanú svadbu v Penzióne Lipa. Naši svadobní koordinátori vám poskytnú všetku potrebnú pomoc a poradenstvo, aby sa váš veľký deň stal skutočnosťou.

 

Pripravte sa na nezabudnuteľný svadobný deň v romantickom prostredí s prvotriednymi službami. Penzión Lipa v Tlmačoch je tu, aby splnil vaše svadobné sny a aby vám poskytol jedinečné a štýlové prostredie pre váš najvýznamnejší životný moment. Veríme, že spoločne vytvoríme svadbu, o ktorej budete snívať ešte dlho po tom, ako sa zavesí svadobný závoj.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a na to, že vás budeme môcť privítať na vašej nezabudnuteľnej svadbe v Penzióne Lipa v Tlmačoch.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas