logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
2.webp

 

Plánujete usporiadať firemné podujatie, ktoré zanechá dlhotrvajúce dojmy a posilní vzťahy vo vašom kolektíve? Penzión Lipa je miestom pre vaše podnikateľské stretnutia, firemné tréningy, teambuildingové aktivity či pracovné konferencie.

Sme presvedčení, že naša kombinácia pohodlia, kvalitnej služby a vynikajúceho prostredia prispieva k úspechu každého firemného podujatia.

Naše priestory sú priestranné a dobre vybavené pre rôzne typy podujatí. Môžeme prispôsobiť konferenčnú miestnosť na základe vášho počtu účastníkov a preferencií. Súčasne ponúkame modernú audiovizuálnu techniku a bezdrôtové pripojenie na internet, aby vaše prezentácie a komunikácia prebehli bez problémov.

Naša reštaurácia vám poskytne vynikajúce cateringové služby. Svojim hostom môžete ponúknuť pestrofarebné a chutné jedlá, ktoré ocenia aj najnáročnejší gurmáni. Naše profesionálne obslužné služby sa postarajú o to, aby sa všetci cítili pohodlne a že vaše podujatie bude prebiehať hladko a bezstarostne.

Okrem toho, ak plánujete teambuildingové aktivity, naša lokalita ponúka množstvo možností. Môžete si vybrať z rôznych outdoorových aktivít, ako sú turistika, cyklistika, športové hry a iné. Tieto aktivity pomáhajú posilňovať tímovú spoluprácu, budovať dôveru a zlepšovať komunikáciu medzi členmi vášho kolektívu.

U nás nejde len o podnikanie, ale aj o pohodu a relaxáciu. Počas voľného času môžu vaši zamestnanci využiť naše pohodlné a dobre vybavené ubytovacie zariadenia. Ponúkame komfortné izby s moderným vybavením, kde si môžu oddýchnuť a načerpať energiu po náročnom dni.

 

Sme pripravení prispôsobiť sa vašim potrebám a požiadavkám, aby sme vám pomohli usporiadať nezabudnuteľné firemné podujatie. Kontaktujte nás ešte dnes a radi vám poskytneme ďalšie informácie o našich službách, cenách a možnostiach prispôsobenia podujatia vašim potrebám. Veríme, že Penzión Lipa v Tlmačoch sa stane ideálnym miestom pre vaše firemné podujatie, kde sa spoja produktivita, spolupráca a relaxácia.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a pomôžeme vám vytvoriť úspešné a nezabudnuteľné podujatie pre vaše zamestnancov.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas