logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
3.webp

 

Vitajte v Reštaurácii Lipa, ktorá je srdcom nášho penziónu. Ponúkame vám jedinečný gastronomický zážitok, spojením tradičnej kuchyne a moderného prístupu k príprave jedál. Pripravujeme jedlá so starostlivo vybranými surovinami od renomovaných a spoľahlivých dodávateľov, čo zaručuje vynikajúcu kvalitu každého jedla, ktoré si objednáte v našej reštaurácii.

restauraciaPre našich ubytovaných hostí máme pripravené bohaté raňajkové menu v podobe švédskych stolov. Užívajte si široký výber chutných jedál a nápojov, aby ste sa správne nabili energiou na celý deň. Počas obedového času vám ponúkame skvelé obedné menu, ktoré je dostupné za výhodnú cenu. Vyberte si zo širokej palety jedál, ku ktorým je podávaná chutná polievka.

Ak máte chuť na večeru, máte možnosť si vybrať z našeho rozmanitého jedálneho lístka. Reštaurácia Lipa je otvorená až do večerných hodín, takže si môžete vychutnať svoje obľúbené jedlo v príjemnej atmosfére. Samozrejmosťou je aj pripojenie k Wi-Fi internetu, aby ste mohli zostať pripojení aj počas svojho pobytu v našej reštaurácii.

Naše jedinečné jedlá, spolu s dobrým vínom, kvalitnými aperitívami a lahodnou kávou, sú len malou časťou toho, čo vás čaká v Reštaurácii Lipa. Milý personál vám poskytne vynikajúcu obsluhu a urobí všetko preto, aby ste odchádzali s úsmevom na tvári.

Veríme, že náš gastronomický zážitok Vás nadchne a že sa k nám budete radi vracať.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas