logo


+421 36 634 0043
recepcia@penzionlipa.sk

logo


→  +421 36 634 0043
→  recepcia@penzionlipa.sk

Slovak Czech English German Hungarian Polish
2.webp

 

Spoločenské podujatia v Penzióne Lipa

V Penzióne Lipa v Tlmačoch sme špecializovaní na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, ktoré si zaslúžia nezabudnuteľnú atmosféru a prvotriednu obsluhu. Nech ide o rodinné oslavy, narodeniny, výročia, krstiny, promócie, prvú svätú spoveď, stužkovú či rodinné jubileá, sme tu pre vás, aby sme vytvorili skvelý zážitok pre vás a vašich hostí.

Naše priestory sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym typom spoločenských podujatí. Nech už plánujete intímne stretnutie s najbližšími, alebo veľkú oslavu s množstvom hostí, máme dostatok miesta a možností prispôsobiť sa vašim potrebám. S moderným a elegantným vybavením vytvárame príjemnú atmosféru, ktorá prispieva k celkovému zážitku.

Naša kuchyňa je oceňovaná pre svoju kvalitu a rôznorodosť. Naši kuchári majú skúsenosti s prípravou širokej škály jedál a s radosťou vám pomôžu vytvoriť menu, ktoré bude vyhovovať vašim preferenciám a požiadavkám. Môžete si vybrať zo širokej ponuky jedál, od tradičných až po moderné gastronomické lahôdky.

Náš tím profesionálnych a milých obsluhovačov sa postará o to, aby ste sa cítili ako doma a vaši hostia sa budú cítiť vítaní. Sme pripravení vám pomôcť s organizáciou podujatia od začiatku do konca, vrátane výberu dekorácií, hudby a iných špeciálnych požiadaviek.

Okrem toho, Penzión Lipa ponúka aj možnosť ubytovania pre hostí, ktorí sa rozhodnú zostať na noc. Naše pohodlné a dobre vybavené izby zabezpečia, že vaši hostia budú mať príjemné a pohodlné ubytovanie počas podujatia.

Sme presvedčení, že v Penzióne Lipa nájdete všetko, čo potrebujete na usporiadanie úspešného a nezabudnuteľného spoločenského podujatia. Nech už je to veľká oslava alebo intímne stretnutie, naša dedikovaná a skúsená posádka sa postará o každý detail, aby váš deň bol skutočne výnimočný.

Neváhajte nás kontaktovať a porozprávať sa s našim tímom o vašich požiadavkách a predstavách. Radi vám pomôžeme prispôsobiť priestory, menu a ďalšie detaily podľa vašich potrieb.

Veríme, že Penzión Lipa v Tlmačoch sa stane miestom, kde sa stretávajú radostné chvíle a nezabudnuteľné spomienky. Tešíme sa na vás a na to, že vám pomôžeme usporiadať skvelé spoločenské podujatie.

Plánujete usporiadať firemné podujatie, ktoré zanechá dlhotrvajúce dojmy a posilní vzťahy vo vašom kolektíve? Penzión Lipa je miestom pre vaše podnikateľské stretnutia, firemné tréningy, teambuildingové aktivity či pracovné konferencie.

Čítať ďalej...

Ak snívate o svadbe plnej lásky, elegancie a dokonalosti, Penzión Lipa  je ideálnym miestom pre uskutočnenie Vašich svadobných snov. S našou dlhoročnou skúsenosťou v organizácii svadieb sme pripravení vytvoriť nezabudnuteľný a jedinečný deň.

Čítať ďalej...

Ak hľadáte vhodné miesto na usporiadanie rodinných osláv, narodenín, výročí, krstín, promócií, prvých svätých prijímaní, stužkovej, rodinných jubileí, osláv pre deti či károv, Penzión Lipa v Tlmačoch je presne to, čo potrebujete.

Čítať ďalej...

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
check ssl certificate cloudflare status

created by: Marek Sarvas